WARSZTATY W ROGOŹNIE

TO BYŁ NIEZWYKŁY TYDZIEŃ

(30.09 – 04.10.2013)

Klasa V a pod opieką wychowawczyni Małgorzaty Kisielińskiej i pedagoga szkolnego Elżbiety Stachowiak spędziła pięć dni w Regionalnym Centrum Profilaktyki Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży w Rogoźnie.

Chłopcy i dziewczęta zapoznali się z tematyką profilaktyki narkomanii, uzależnień od komputera i Internetu. Rozwijali kluczowe umiejętności życiowe. Wszyscy wspaniale bawili się w czasie zajęć sportowych, podczas mini kursu gotowania, w trakcie treningu twórczości techniką decoupage. Niezapomnianych wrażeń dostarczyły: wizyta w Muzeum Regionalnym oraz zajęcia i zabawy integracyjne.  Mamy nadzieję, że dzięki pobytowi  w Centrum uczniowie odnieśli wiele korzyści.

Małgorzata Kisielińska