Klasy II na wycieczce w Rogowie

WYCIECZKA SZKOLNA - PARK DINOZAURÓW W ROGOWIE

Dnia 17 czerwca, z dopisującymi humorami oraz przy sprzyjającej, słonecznej pogodzie, uczniowie klasy 2a i 2b wyruszyli do Rogowa, na podbój Parku Dinozaurów.

Celami i założeniami wyjazdu były: integracja klas, poznanie historii i gatunków dinozaurów, a nade wszystko dobra zabawa.

Wyjazd okazał się bardzo udany, a wszyscy wrócili bogaci we wspaniałe wrażenia i kolejne wspomnienia.

Bernadeta Nowicka

Żaneta Słodzinka